Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Piknik integracyjny "Dzień z Rodziną"

Przejdź do - Piknik integracyjny "Dzień z Rodziną"

VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze - relacja

W dniu 28 czerwca 2015 r na stadionie sportowym w Krzeszowie odbyły się VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Niżańskiego. W zawodach startowało 6 drużyn kobiecych i 13 drużyn męskich. Wśród Pań I miejsce zajęła drużyna OSP Cholewiana Góra, II miejsce zajęła drużyna OSP Nowosielec, III miejsce zajęła drużyna OSP Jeżowe. Wśród mężczyzn I miejsce zajęła drużyna OSP Krzeszów, II miejsce zajęła drużyna OSP Dąbrowica, III miejsce zajęła drużyna OSP Groble, VI miejsce zajęła drużyna OSP Jeżowe.

2 lipca 2015


Czytaj więcej o: VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze - relacja

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" - ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o przetarguNa prośbę Gminnej Spółdzielni  "Samopomoc Chłopska" w Jeżowem, zamieszczamy ogłoszenie o przetargu działki Nr. 2654/7 o pow. 0,316 ha, tj. części bazy magazynowej.

30 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" - ogłoszenie o przetargu

Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

Przejdź do - Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

W dniu 26 czerwca 2015 r w Naszej Gminie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak doceniając całoroczny trud i wysiłek uczniów oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkolnym, uhonorował najlepszego ucznia z każdej szkoły. Dokonał uroczystego wręczenia nagród w postaci tabletów dla wyróżniających się uczniów z terenu Gminy Jeżowe.

29 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

W dniu 25 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Stalowej Woli w Jeżowem. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział nauczyciele, uczniowie , rodzice a także Wójt Gminy Jeżowe  Marek Stępak i zaproszeni goście. W pierwszej części uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne w formie koncertu dla zaproszonych gości i rodziców. Zakończenie roku szkolnego było doskonałą okazją podziękowania obecnemu Dyrektorowi Maciejowi Woch za 10 miesięcy pracy na stanowisku dyrektora szkoły oraz uhonorowanie najlepszego ucznia nagrodą Wójta za najlepsze osiągnięcia, w formie tabletu otrzymał Kacper Piela. Po części oficjalnej nastąpiło rozdanie świadectw.

28 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

Przejdź do - Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 21 czerwca 2015 r na stadionie sportowym w Kamieniu odbyły się zawody sportowo-pożarnicze gminy Jeżowe i Kamień . W zawodach startowało w sumie 17 drużyn w tym z gminy Jeżowe 2 drużyny kobiece i 8 drużyn męskich , a z gminy Kamień odpowiednio 1 i 6 drużyny.

26 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

Darmowe podręczniki do nauki języka angielskiego

Przejdź do - Darmowe podręczniki do nauki języka angielskiego

VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Przejdź do - VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem

Przejdź do - Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem

Trzy nagrody i dwa wyróżnienia w kategorii dziennikarskiej oraz literackiej – to efekt udziału jeżowskich licealistów w XVI Regionalnym Konkursie Dziennikarzy Młodzieżowych i Twórców, którego finał odbył się 19 czerwca w Osiedlowym Domu Kultury „Karton” w Rzeszowie. II nagrodę za wywiad ze starostą Robertem Bednarzem otrzymała Gabriela Pikor z klasy II LO, III nagrodę za opowiadanie „Niezapomniany czas” przyznano Ewelinie Błądek – tegorocznej maturzystce. Główną nagrodę za opowiadanie fantasy „Świeży Gramin. Prolog” otrzymała Agnieszka Peszt z II LO, która w tej kategorii nie miała większej konkurencji. Wyróżnienie za tekst publicystyczny przypadło Sabinie Przybysz z II LO, zaś pierwszoklasistkę Magdalenę Sobieszek nagrodzono za „Dziennik Maj(k)owy”.

24 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem