Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

VII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się  XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2015. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Więcej informacji na stronie : federacja.com.pl .

PDF   Kalendarz planowanych imprez turniejowych
PDF   STMiG zgłoszenie

19 maja 2015


Czytaj więcej o: VII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Fotorelacja z wizyty pojazdów zabytkowych w Gminie Jeżowe

Przejdź do - Fotorelacja z wizyty pojazdów zabytkowych w Gminie Jeżowe

Wybory Prezydenta RP 2015

I Runda Mistrzostw Polski pojazdów zabytkowych

Zapraszamy do udziału w dyskusji o rozwoju gminy Jeżowe !

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” w roku 2015 przystąpiła do opracowania lokalnej strategii rozwoju dla obszaru powiatu niżańskiego. Przygotowanie tego dokumentu warunkuje pozyskanie środków finansowych w ramach programu LEADER, który jest częścią Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

5 maja 2015


Czytaj więcej o: Zapraszamy do udziału w dyskusji o rozwoju gminy Jeżowe !

Grand Prix 2015 dla "Post Scriptum"

Przejdź do - Grand Prix 2015 dla "Post Scriptum"

Najważniejszy, przyznawany po raz pierwszy, laur Podkarpackiego Konkursu Gazetek Szkolnych w Rzeszowie przypadł ponadgimnazjalnej gazetce z Zespołu Szkół w Jeżowem. Przyznanie Grand Prix 2015 dla pisma „Post Scriptum” oznacza nie tylko uznanie go za najlepszą gazetkę Podkarpacia, ale także najlepszą w historii tego konkursu.

4 maja 2015


Czytaj więcej o: Grand Prix 2015 dla "Post Scriptum"

Zespół Szkół w Jeżowem - oferta edukacyjna

Przejdź do - Zespół Szkół w Jeżowem - oferta edukacyjna

Życzenia z okazji Dnia Świętego Floriana

Wszystkim strażakom Państwowej Straży Pożarnej, druhom i druhnom Jednostek OSP z terenu Gminy Jeżowe, całego powiatu niżańskiego, a także pracownikom instytucji związanych oraz odpowiedzialnych za ochronę przeciwpożarową, życzę  aby Wasza działalność dawała jak najwięcej satysfakcji, pozwalała na spokojny powrót do domu mimo coraz trudniejszych zadań ratowniczych, a wszystkim mieszkańcom dawała poczucie bezpieczeństwa. Aby wspomnienie Waszego patrona było dla Was źródłem natchnienia do dalszej ofiarnej służby pożarniczej niezależnie od tego czy pełniona jest ona ochotniczo czy zawodowo.

30 kwietnia 2015


Czytaj więcej o: Życzenia z okazji Dnia Świętego Floriana

Przypomnienie dot. warunków otrzymania worków na wymianę na surowce wtórne

W związku z otrzymywanymi sygnałami w sprawie otrzymywania worków na wymianę na surowce wtórne w ilości mniejszej niż ilość worków wystawiona do odbioru przypominamy, że wymiana worka na surowce wtórne (tj. plastik, szkło, metal, papier) nastąpi po napełnieniu poprzedniego worka do pełna, przy zachowaniu należytej segregacji odpadów.

28 kwietnia 2015


Czytaj więcej o: Przypomnienie dot. warunków otrzymania worków na wymianę na surowce wtórne