Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Rozpoczęcie remontu drogi Buczki-Pirogi w miejscowości Cholewiana Góra

Przejdź do - Rozpoczęcie remontu drogi Buczki-Pirogi w miejscowości Cholewiana Góra

Rozpoczął się remont drogi Buczki-Pirogi w miejscowości Cholewiana Góra. Planowany termin zakończenia robót przewidziano na 30 lipca 2016 r. Przedmiotowa inwestycja realizowana jest przy wsparciu środków z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wykonawcą remontu o wartości prawie 105 tyś. złotych jest Przedsiębiorstwo „Molter” z Rudnej Małej.

21 lipca 2016


Czytaj więcej o: Rozpoczęcie remontu drogi Buczki-Pirogi w miejscowości Cholewiana Góra

Informacja dla mieszkańców posiadających zaległości

Przejdź do - Informacja dla mieszkańców posiadających zaległości

Z uwagi na obowiązek niezwłocznego wystawienia tytułów wykonawczych w przypadku, gdy kwota zaległości przekracza 116 zł wynikający z rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie postępowania wierzycieli należności pieniężnych prosimy Mieszkańców o  sprawdzenie dokonanych wpłat z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi i w przypadku zaległości uregulowanie jej w jak najszybszym terminie.

21 lipca 2016


Czytaj więcej o: Informacja dla mieszkańców posiadających zaległości

Wystaw odpady przed godziną 7.00

Przejdź do - Wystaw odpady przed godziną 7.00

Przypominamy, że zgodnie z zapisem w harmonogramie odbioru odpadów odpady komunalne należy wystawiać w dniu zbiórki przed godziną 7:00, ponieważ nie sposób jest określić o której godzinie z poszczególnych nieruchomości będą odbierane odpady (godziny te mogą być różne, bowiem zależy to nie tylko od wyznaczonej trasy ale również od ilości wystawianych do odbioru odpadów).

19 lipca 2016


Czytaj więcej o: Wystaw odpady przed godziną 7.00

Umowa na budowę boisk wielofunkcyjnych przy SP w Jeżowem Centrum i Jeżowem Podgórzu - PODPISANA

Przejdź do - Umowa na budowę boisk wielofunkcyjnych przy SP w Jeżowem Centrum i Jeżowem Podgórzu - PODPISANA

Dzisiaj 18 lipca 2016r. w Urzędzie Gminy Jeżowe została podpisania umowa z wykonawcą na budowę boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej w Jeżowem Podgórzu i Jeżowem Centrum. W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Pani Teresa Sitarz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeżowem Podgórzu oraz przedstawiciele wykonawcy robót Pani Edyta Szymańska oraz Pan Michał Szymański.

18 lipca 2016


Czytaj więcej o: Umowa na budowę boisk wielofunkcyjnych przy SP w Jeżowem Centrum i Jeżowem Podgórzu - PODPISANA

Uroczystość poświęcenia i nadania sztandaru jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Groblach

Przejdź do - Uroczystość poświęcenia i nadania sztandaru jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Groblach

Wczoraj odbyła się uroczystość poświęcenia i nadania sztandaru jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Groblach. Uroczystość rozpoczęła w kościele parafialnym w Groblach, gdzie w czasie Mszy Św. został poświęcony sztandar dla jednostki, druga część uroczystości odbyła się na placu szkolnym szkoły w Groblach, w czasie której sztandar został przekazany jednostce OSP, udekorowany i zaprezentowany. Liczni goście mieli zaszczyt wbić gwoździe honorowe i wpisać się do księgi pamiątkowej. W trakcie tej części uroczystości odznaczeni zostali druhowie szczególnie zasłużeni dla straży pożarnej w Groblach w prawie stuletnim okresie jej istnienia (od 1923r)
Prezentujemy fotogalerię z przebiegu uroczystości.

18 lipca 2016


Czytaj więcej o: Uroczystość poświęcenia i nadania sztandaru jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Groblach

Wakacjonalia 2016 - fotorelacja

Przejdź do - Wakacjonalia 2016 - fotorelacja

W czasie tegorocznych "Wakacjonaliów" tysiące mieszkańców gminy Jeżowe i bardzo licznych gości, korzystając ze znakomitej pogody i atrakcyjnego programu imprezy wybrało Jeżowe jako miejsce weekendowego odpoczynku, zabawy i artystycznych przeżyć. Prezentujemy obszerną fotorelację z imprezy przygotowaną przez Gminne Centrum Kultury w Jeżowem.

Link do galerii zdjęć GCK Jeżowe

13 lipca 2016


Czytaj więcej o: Wakacjonalia 2016 - fotorelacja

IX Plener Malarski "Jeżowskie Pejzaże"

Przejdź do - IX Plener Malarski "Jeżowskie Pejzaże"

Trwa IX Plener Malarski "Jeżowskie Pejzaże" zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum w Jeżowem i Gminne Centrum Kultury w Jeżowem Szczegóły na plakacie.

13 lipca 2016


Czytaj więcej o: IX Plener Malarski "Jeżowskie Pejzaże"

Zmiana firmy odbierającej odpady komunalne

Przejdź do - Zmiana firmy odbierającej odpady komunalne

Gmina Jeżowe informuje, że w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zamówienia publicznego pn. „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jeżowe”  na okres od lipca 2016 do końca grudnia 2017r. wybrała do realizacji zamówienia ofertę złożoną przez firmę: Miejski Zakład Komunalny Sp. z o. o., ul. Komunalna 1, 37-450 Stalowa Wola.

 

13 lipca 2016


Czytaj więcej o: Zmiana firmy odbierającej odpady komunalne

Remont drogi Pikuły-Rudnik

Przejdź do - Remont drogi Pikuły-Rudnik

    Rozpoczął się remont drogi powiatowej Pikuły-Rudnik, który potrwa do końca września. Na czas remontu będą utrudniania w ruchu na tym odcinku, włacznie z koniecznością objazdu przez Kopki w kierunku Rudnika. Wykonawcą remontu o wartości prawie 2 mln złotych jest Przedsiębiorstwo Molter z Rudnej Małej.
    Połowa kosztów remontu to dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2019, natomiast druga połowa kosztów zostanie sfinansowana z budżetów: Starostwa Powiatowego w Nisku, Gminy Jeżowe i Miasta i Gminy Rudnik nad Sanem.
    Wyremontowaną drogą pojedziemy już w październiku.

12 lipca 2016


Czytaj więcej o: Remont drogi Pikuły-Rudnik