Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" - ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o przetarguNa prośbę Gminnej Spółdzielni  "Samopomoc Chłopska" w Jeżowem, zamieszczamy ogłoszenie o przetargu działki Nr. 2654/7 o pow. 0,316 ha, tj. części bazy magazynowej.

30 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" - ogłoszenie o przetargu

Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

Przejdź do - Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

W dniu 26 czerwca 2015 r w Naszej Gminie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak doceniając całoroczny trud i wysiłek uczniów oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkolnym, uhonorował najlepszego ucznia z każdej szkoły. Dokonał uroczystego wręczenia nagród w postaci tabletów dla wyróżniających się uczniów z terenu Gminy Jeżowe.

29 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Wyróżnieni uczniowie w roku szkolnym 2014/2015r. w naszej Gminie

Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

W dniu 25 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Stalowej Woli w Jeżowem. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział nauczyciele, uczniowie , rodzice a także Wójt Gminy Jeżowe  Marek Stępak i zaproszeni goście. W pierwszej części uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne w formie koncertu dla zaproszonych gości i rodziców. Zakończenie roku szkolnego było doskonałą okazją podziękowania obecnemu Dyrektorowi Maciejowi Woch za 10 miesięcy pracy na stanowisku dyrektora szkoły oraz uhonorowanie najlepszego ucznia nagrodą Wójta za najlepsze osiągnięcia, w formie tabletu otrzymał Kacper Piela. Po części oficjalnej nastąpiło rozdanie świadectw.

28 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem

Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

Przejdź do - Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 21 czerwca 2015 r na stadionie sportowym w Kamieniu odbyły się zawody sportowo-pożarnicze gminy Jeżowe i Kamień . W zawodach startowało w sumie 17 drużyn w tym z gminy Jeżowe 2 drużyny kobiece i 8 drużyn męskich , a z gminy Kamień odpowiednio 1 i 6 drużyny.

26 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

Darmowe podręczniki do nauki języka angielskiego

Przejdź do - Darmowe podręczniki do nauki języka angielskiego

VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Przejdź do - VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem

Przejdź do - Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem

Trzy nagrody i dwa wyróżnienia w kategorii dziennikarskiej oraz literackiej – to efekt udziału jeżowskich licealistów w XVI Regionalnym Konkursie Dziennikarzy Młodzieżowych i Twórców, którego finał odbył się 19 czerwca w Osiedlowym Domu Kultury „Karton” w Rzeszowie. II nagrodę za wywiad ze starostą Robertem Bednarzem otrzymała Gabriela Pikor z klasy II LO, III nagrodę za opowiadanie „Niezapomniany czas” przyznano Ewelinie Błądek – tegorocznej maturzystce. Główną nagrodę za opowiadanie fantasy „Świeży Gramin. Prolog” otrzymała Agnieszka Peszt z II LO, która w tej kategorii nie miała większej konkurencji. Wyróżnienie za tekst publicystyczny przypadło Sabinie Przybysz z II LO, zaś pierwszoklasistkę Magdalenę Sobieszek nagrodzono za „Dziennik Maj(k)owy”.

24 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Literackie i dziennikarskie laury uczniów LO w Jeżowem

Komunikat w sprawie jakości wody do spożycia

Przejdź do - Komunikat w sprawie jakości wody do spożycia

Zbiórka odpadów budowlanych

Wójt Gminy Jeżowe przypomina, że w dniu 24 czerwca 2015r. (tj. środa) odbędzie się zbiórka odpadów budowlanych i rozbiórkowych (np. styropian, panele, płytki, muszle klozetowe, płyty gipsowe, wełna, szkło okienne, gruz budowlany - NIE może być wystawiany luzem).

Odpady należy wystawiać w dniu zbiórki przed godziną 7:00. W podanych dniach odpady będą zbierane w całej Gminie Jeżowe.

15 czerwca 2015


Czytaj więcej o: Zbiórka odpadów budowlanych